Home Bota Sulm me armë në agjensinë sekrete të SHBA-së

Sulm me armë në agjensinë sekrete të SHBA-së

0

Një sulm me armë ka ndodhur në hyrje të Agjencisë Kombëtare të Sigurisë në SHBA.

Si pasojë e këtij sulmi kanë mbetur tre të plagosur.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka arrestuar një person të dyshuar.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.