Suprizat e motit për sot, 9 nëntor 2018

0

Ditën e premte, 9 nëntor moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe prani të mjegullës përgjatë Ultësirës perëndimore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 3 lartësi vale 0,5 deri në 1,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë pa ndryshime të ndjeshme.
Temperaturat min dhe max:
Zonat malore 7/16°C
Zonat e ulëta 10/21°C
Zonat bregdetare 13/22°C

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.