Home Tags Agimi i Artë

Tag: Agimi i Artë

Video/ Gazetari Hoxha plas “bombën”: “Agimi i Artë” po kërkon emrat...

Gazetari Artan Hoxha, të enjten, deklaroi se “Agimi i Artë” dhe grupet ultranacionaliste greke po kërkojnë emrat e skuadrës së RENEA-s që ekzekutuan Kostandin...