Home Tags Aksidenti tragjik

Tag: Aksidenti tragjik

Foto/ Aksidenti tragjik, dalin detajet, ndalohet shoferi

Policia jep detajet e para për aksidentin e sotëm në aksin rrugor Korçë – Pogradec, në afërsi të fshatit Pocestë, ku një çift bashkëshortësh...

Emrat/ Ja kush janë babë e bijë që humbën jetën në...

Zbulohen detajet e para nga aksident i rëndë që ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës. Dy persona kanë mbetur të vdekur,...

Si ndodhi aksidenti tragjik me 2 të vdekur në Kamzë

Nje aksident i rende me pasoje vdekjen e nje vogelusheje dhe nje tjeter personi ka ndodhur mengjesin e sotem ne Tirane. Nderkohe motra e...

Aksidenti tragjik në Tropojë, viktima pasagjer në makinën e vëllait

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tropojë, ku dy makina janë përplasur kokë më kokë me njëra-tjetrën. Nga aksidenti fatkeqësisht një person ka humbur...

Zbardhet dinamika e aksidentit tragjik: Makina eci 50 metra para se...

Aksidenti tragjik i ndodhur dy ditë më parë në aksin Levan-Tepelenë ka lënë një dhimbje të pashlyeshme në familjen Murataj. Agustin dhe Fisnik Murataj, si...

Aksidenti tragjik i Velipojës: Pse policia tenton të fajësojë viktimat?

Është bërë plot një javë nga aksidenti tragjik i Velipojës duke u shuar një familje, babai me tre fëmijët ndërsa gjallë ka mbetur vetëm...

Aksidenti tragjik, kush është shqiptarja që vdiq në Itali

Vdes gruaja e re shqiptare në një aksident tragjik në Itali. Mediat italiane japin detaje nga ngjarja e djeshme duke bërë me dije se...