Home Tags Arbër Çekaj

Tag: Arbër Çekaj

Kokaina rekord/ “Arbër Çekaj nuk do të ekstradohet”, Xhafaj: Ka një...

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, ka folur sot pas takimit me zv. Presidenti i Policisë Kriminale Gjermane, në lidhje me kokainën rekord të kapur...

Ministria nis procedurat për ekstradimin e Arber Çekaj

Ministria e Drejtësisë ka nisur proccedurën për ekstradimin e Arbër Çekajt nga Gjermania në Tiranë. Ministria e Drejtesise ka nisur kerkesen autoriteteve gjermane per...

Zv.ministri i Brendshëm: Ja kur do të ekstradohet Arbër Çekaj në...

Një ditë pas arrestimit në Gjermani të shtetasit Arbër Çekaj, pronarit të kompanisë në kontejnerët të së cilës u gjet drogë, ka folur edhe...

Si u zbulua në Gjermani Arbër Çekaj, ja pas kujt fshihej

Arbër Çekaj është pronari i firmës “Arbri Garden”, ku u sekuestrua kontenieri me 613 kg kokainë, në magazinat e kësaj kompanie në Maminas, i...

DETAJE/ Çfarë pritet të ndodhë me pronarin e 613 kg kokainë…

Detaje të reja bëhen me dije lidhur me arrestimin e Arbër Çekaj në Gjermani për llogari të autoriteteve shqiptare. Ai ishte shpallur në kërkim...

Si u arrestua në Gjermani Arbër Çekaj

Policia shqiptare ka konfirmuar lajmin për arrestimin në Gjermani të Arbër Cekajt, pronari i kompanise Arbri Garden e cila ishte porositesja e kontenierit me...

Kapja e 613 kg kokainë, “zhduket” Arbër Çekaj

Arbër Çekaj pronar i kompanisë së Arbër Garden, që porositi ngarkesën me banane në kontenierin, e së cilës u gjetën 613 kilogramë kokainë, nuk...

Sekuestrimi i 613 kg kokainë, prokuroria kërkon masën ‘arrest me burg’...

Pas zbulimit dhe sekuestrimit të 613 kg kokainë në Durrës, Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar një mase sigurie me te rende per...

Policia u dekonspirua? Pronari i kompanisë së kokainës u arratis tre...

Porositësi kryesor i bananeve dhe i 613 kilogramëve kokainë Arbër Çekaj rezulton se ka dalë nga Shqipëria tre ditë përpara se prokuroria dhe policia...