Home Tags Artan Hoxha

Tag: Artan Hoxha

Artan Hoxha publikon fotot: Ja si RENEA nuk ndaloi në Elbasan...

Në foto shihet qartë sesi kalojnë makinat e blinduara të këtyre eksponentëve të lidhur me krimin, por RENEA nuk ndërhyn, ndërkohë që qytetarët e...

Artan Hoxha flet me emra: Ja kush e ndimoi Grueskin të...

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Top Shoë” ka treguar kush është personi që ka ndihmuar ish-kryeministrin...

Artan Hoxha: Çfarë po ndodh në Shkodër dhe Vlorë

Ditët dhe javët e fundit janë ngarkuar me ngjarje kriminale. Shkodra, por edhe qytete të tjerë janë nën peshën e frikës nga aktet kriminale. Pa...

Ekstremistët grekë kërcënojnë gazetarin Artan Hoxha: Do godasim 64 shqiptarë

Gazetari investigativ Artan Hoxha është kërcënuar sërish me jetë nga ekstremistët grekë Gazetari Hoxha ka thënë mbrëmë se është në krye të listës publikuar nga...

Hoxha nxjerr faktin tronditës: Ja çfarë lidhje ka dorëheqja e Xhafajt...

Gazetari i kronikës, Artan Hoxha ka dhënë detaje tronditëse për arrestimin e trurit të “Bajrave”, Erver Bajrit gjatë mesditës së sotme në Spanjë.Gjatë një...

Përgjimet/ Artan Hoxha bën deklaratën tronditëse: Po hetohen 11 deputetë në...

Gazetari Artan Hoxha ka folur për përgjimet e Prokurorisë ku kryebashkiaku Vangjush Dako bisedon me një nga pjesëtarët e bandës Avdylaj. Sipas tij problem me...

‘Bajri’/ Artan Hoxha përgjigje bombastike për Berishën: I ke duar me...

Pas akuzava të bëra ditën e djeshme nga ish- kryeministri Sali Berisha se gazetari Artan Hoxha është paguar me 40 mijë euro për një...

Artan Hoxha zbulon grupin me peshën më të madhe në botën...

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka zbuluar detaje të reja nga megaoperacioni që goditi anëtarët e 4 bandave kriminale e çoi në pranga 27 persona. Sipas...

Dje do të festonte 50 vjetorin, publikohen pamjet e rralla të...

Dritan Hoxha, themeluesi i Top Medias rreth një dekadë më parë humbi jetën në një aksident tragjik me makinën e tij tip Ferrari në...

Gazetari Artan Hoxha publikon foton ekskluzive: Fredi Alizoti në lokal me...

Dalja e videos së re me personazh kryesore Fredi Alizotin, kunatin e Albert Veliut dhe dosja Babale janë diskutuar mbrëmjen e sotme në Repolitix. Të...