Home Tags Astrit Veliaj

Tag: Astrit Veliaj

Betohet deputeti më i ri i Kuvendit të Shqipërisë, Astrit Veliaj

Në seancën e sotme është betuar deputeti më i ri i Kuvendit të Shqipërisë, Astrit Veliaj. Pas leximit të tekstit nga kryetari i Kuvendit,...

Lajmi i fundit/ KQZ i jep mandatin e deputetit të Beratit,...

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në mbledhjen e para pak çasteve ka vendosur në mënyrë unanime me 7 vota pro, që mandatin e lënë nga...

Tërhiqen dy kandidatet femra nga lista e PD, flet Astrit Veliaj

Astrit Veliaj i cili pritet të marrë mandatin e deputetit të lënë nga Eduard Halimi në qarkun Berat, ka folur për zhvillimet e fundit,...

Top Channel, dorëheqja e grave në Berat: Shkaku, futja në parlament...

Dy gra, Juvina Jani dhe Monika Qosja kanë zyrtarizuar që të premten refuzimin për të marrë mandatin e deputetit pas tërheqjes së Eduard Halimit...

Dy gra drejt dorëheqjes, Astrit Veliaj gati të rikthehet në Parlament

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Veliaj, pritet të marrë sërish mandatin e deputetit. I renditur i dyti në listën e qarkut të Beratit nga PD,...