Home Tags Britney Spears

Tag: Britney Spears

FOTO/ Britney Spears i vë “flakën” skenës

Ajo është e mirënjohur për veshjet e saj dhe lëvizjet që bën në skenë. Dhe Britney Spears dhuroi një shfaqje të nxehtë gjatë një koncerti...

Njihuni me të dashurin muskuloz të Britney Spears

Britney Spears është parë me unazë të diamantit në gisht dhe dorë për dore me Sam Asghari, gjë që nga dje kanë plasur thashethemet...

Britney Spears tmerron fansat me pamjen e saj si plakë

Këngëtarja e njohur Britney Spears, pak kohë më parë kishte bërë të ditur se është në lidhje me djalë, i cili është shumë më...

Britney Spears, në Instagram me një veshje të këngës së 1998

Rreth afro dy dekada kanë kaluar që kur Britney Spears depërtoi fuqishëm në skenën e muzikës pop me hitin e atëhershëm, “Baby One More...

FOTO/ Dikur ishte yll, por shikoni si është plakur Britney Spears

Britney Spears është e përkushtuar që të ketë një trup sa më të formësuar. Këngëtarja me famë botërore, ka pozuar me bikini duke nxjerrë në...