Home Tags Çështja Xhafaj

Tag: Çështja Xhafaj

Çështja “Xhafaj” PD i numëron akuzat Prokurorisë: Nuk hetove….

Përmes një deklarate për mediat nga selia e PD, deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj dhe këshilltari ligjor, Gazmend Bardhi kanë hedhur akuza në drejtim...

Çështja Xhafaj, oficerët gjyqësorë zbarkojnë në PD

Pas publikimit të audiopërgjimit të vëllait të Agron Xhafajt, oficerët e policisë gjyqsore kanë zbarkur në PD. Kjo për të marrë audiopërgjimin ku dilte emri...