Home Tags Dëshmia

Tag: Dëshmia

Del dëshmia e parë pas aksidentit me 6 të plagosur: “Kam...

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur rreth një orë më parë në aksin Rinas-Kashar. 3 automjete janë përfshirë në aksident, mes tyre një makinë...

VIDEO/ Vrau burrin në mes të tregut, zbardhet dëshmia e gruas:...

ELVIS HILA/ Violeta Donaj nuk i ka përmbajtur dot lot, ndërsa rrëfeu para Gjykatës së Kurbinit dje, arsyen që e çoi drejt një krimi...

Detaje/ “Kisha vapë, ajo nuk e hapi dritaren”, flet burri që...

Detaje të reja bëhen me dje nga dëshmia e 42-vjeçarit Çlirim Shaholli, i cili një ditë më parë vrau gruan e tij, duke e...

Të pathënat e Rita Orës, rrëfehet babai: Iku nga shtëpia 17-vjeç…

Vogëlushja shqiptare Rita Ora u shpërngul në moshën 1-vjeçare nga Kosova në Angli së bashku me prindërit e saj dhe motrën e madhe Elena,...

VIDEO/ U lëndua në protestën e opozitës, Kasmi i dëshmon para...

Kryeredaktori i gazetës "Rilindja Demokratike" Bledi Kasmi, në Komisionin e Medias, i thirrur vetëm nga anëtarët e djathtë të këtij komisioni për të dëshmuar...

Zbardhet dëshmia e 26-vjeçarit shqiptare: Si e organizova vdekjen e babait

Djali 26-vjeçar me origjinë shqiptare ka dhënë dëshminë në polici për vrasjen e babait të tij 70-vjeçar. Sikurse raportuan një ditë më parë mediat...

I vrau ish kunati motren, rrëfimi i vëllait të 30 vjeçares...

30-vjeçarja nga Kosova, Emine A. sapo ishte kthyer në shtëpinë e prindërve të saj – në të cilën banonte – të hënën. Ajo po...

Audio-përgjimi për Xhafajn, dëshmon në Prokurori gazetari Olldashi

Gazetari Jetmir Olldashi është duke dëshmuar në Prokurorinë e Krimeve të Rënda për audio-përgjimin e Agron Xhafajt, vëllait të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj. Gazetari...

Audio-përgjimi/ Alibeaj dëshmon në Prokurori

TIRANE-Pas deputetit Ervin Salianji si dhe këshilltarit ligjor në PD Gazmend Bardhi ka përfunduar dëshminë e tij në Prokurorinë e Krimeve të Rënda deputeti...

Audio-përgjimi, dëshmojnë sot në Prokurori deputetet e PD-së

Pasi refuzuan të shkonin javën e kaluar në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, dy deputetët e PD-së, Enkelejd Alibeaj, Ervin Salianji së bashku me...