Home Tags Fier

Tag: Fier

Fier/ Tenton vetvarjen i paraburgosuri

Një person i dënuar është tentuar të vetëvaret në ambientet e paraburgimit në Fier. Sipas policisë, person që tentoi ti japë fund jetës ishte...

VIDEO/ Fier, Zbulohet laboratori i droges, kush është pronari (Emri)

FIER- Policia e Fierit ka zbuluar një laborator në ndërtim e sipër, i cili dyshohet se do të përdorej për kultivim të bimëve narkotike....

Fier/ Kush është polici që i dha fund jetës me armën...

FIER- Identifikohet polici që u vetëvra sot në komisariatin e Fierit. BalkanWeb’ mëson se bëhet fjalë për Kastriot Fafajn, 46 vjeç. Polici i Patrullës...

Fier/ Arrestohet punonjësi i policis, fuste drogë në burg. EMRI

Një punonjës policie është vënë në pranga, pasi fuste drogë në burgun e Fierit. Burime nga ministria e Drejtësisë thanë se, drejtoria e Shërbimit të...

Ngjarja në Fier/ E zonja e shtëpisë: Si na i grabitën...

FIER/ MAJLINDA RAMA/ “Drejtësia të detyrojë dy autorët që na grabitën 110 milionë lekë dhe makinën luksoze, të tregojnë vendin se ku i kanë...

VIDEO/ Momentet e para pas shpërthimit në Fier. Familjarët luftë për...

Një kasaphanë e vërtetë pas shpërthimit në Fier. Gra që kanë vënë kujën e bërtasin, njerëz që përpiqen të hapin dyert e makinës. Kjo...

Xhafajt paralajmëron kriminelet e Fierit: Do ju godasim shumë shpejt

Nga Fieri, ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj paralajmëroi goditjen e grupeve kriminale që veprojnë në këtë qark. “Kemi identifikuar grupet kriminale në Fier dhe Lushnje....

Policia e Fierit bllokon 310 kilogramë kanabis, arrestohen 6 përsona

Policia e Fierit ka arritur të bllokojë 310 kilogramë kanabis. Sipas informacioneve të para, droga ishte fshehur ne një furgon në fshatin Kraps. 6 persona janë...

Eksploziv makinës në Patos. Dëshmia e gruas në polici

Një makine në Fier është djegur pjesërisht, pasi i është vendosur një sasi eksplozivi në pjesën përparme. Sipas njoftimit të policisë ngjarja ka ndodhur në...

Shpërthim me eksploziv në Fier, digjet makina e mësueses

Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur ditën e sotme në Fier. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘1 Maj’, ku makina...