Home Tags Idrizi

Tag: Idrizi

Ngjarja në Bularat/ Idrizi: Shteti shqiptar në Jug ka rënë

Kreu i Partisë Drejtësi Integrim dhe Unitet, Shpëtim Idrizi, në një lidhje në emisionin të “Pa ekspozuarit” në News 24, ka thënë se ajo...

VIDEO/ Basha takim me Idrizin, PDIU i bashkohet zyrtarisht opozitës

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka zhvilluar një takim 1 orësh me kreun e PDIU-së, Shpëtim Idrizi. Takimi mes tyre është zhvilluar në ambientet e...

Çështja çame, Idrizi: Çështja çame nuk është më në program, ja...

Kreu i PDIU-së Shpëtim Idrizi i ftuar në emisionin “Studio e Hapur” në ‘News24’ u shpreh se për çështjen çame nuk ka marrë asnjë...

Flamurtar, Idrizi dënohet me 18 muaj pezullim

Ka dal vendimi zyrtar i Komisionit të Disiplinës për ditën e sotme. Zyrtarët e Flamurtarit janë ata që e kanë pësuar më shumë. Duke...

Idrizi i përgjigjet ashpër presidentit grek: S’je plak i rrjedhur, por...

Përpara ambasadës greke në Tiranë, teksa po protestohet kundër marrëveshjes Shqipëri-Greqi në lidhje me emrin “Çamëri”, kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi iu përgjigj deklaratave...

Negociatata Shqipëri-Greqi, Idrizi: Janë zgjidhur vetëm problemet e Greqisë

TIRANË- “Studio e hapur” sjell në ekranin e News24 sonte një nga çështjet e nxehta të momentit, ajo e bisedimeve mes Shqipërisë dhe Greqisë,...

Marrëveshja me Greqinë, Idrizi: Po avancon axhenda greke

Kreu i PDIU-së, Shpëtimi Idrizi i ftuar në “360 Gradë” në Ora News, thotë se deri më tani, po avancon axhenda greke në bisedimet midis...

Idrizi: Ramën e shoh në ngërç në bisedimet me Greqinë

Kryeministrin Edi Rama e pashënë ngërç në bisedimet mes delegacionit shqiptarv dhe atij grek, ndonëse në asamblenë e PDIU deklaroi se do ta kishte...

Rama, Idrizit të PDIU: Drejtori i AKU-t që zgjodhe i nxiu...

Teksa ka prezantuar sot drejtorin e ri të Agjensisë Kombëtare të Ushqimit, Kryeministri Edi Rama ka shprehur sot "shqetësimin shumë serioz të qeverisë, për...