Home Tags Laert Vasili

Tag: Laert Vasili

Studentët sulmojnë Laert Vasilin në emision: “Po flet si Rama me...

Aktori Laert Vasili është përplasur mbrëmë në me një grup studentësh në emisionin “360gratë” , ku po diskutohej rreth 8 kërkesave që ata kanë. Debati...

Vasili rikandidon për postin e Drejtorit të Teatrit Kombëtar

Aktori dhe regjisori, Laert Vasili rikandidon për drejtor të Teatrit Kombëtar. Me anë të një postimi në Facebook, ai shkruan se ka marrë këtë...