Home Tags Luftë në Mat

Tag: Luftë në Mat

Luftë në Mat, një i vdekur, dhe një i plagosur, punonjës...

Ngjarje e rendë në Mat. Pas një përplasje me armë zjarri dyshohet se ka një viktime dhe 1 të plagosur Ngjarja në fshatin Shëlli në...