Home Tags Majlinda Bregu

Tag: Majlinda Bregu

Majlinda Bregu prezanton qenin, komentuesit nisin batutat: Lul Basha ai?

Majlinda Bregu, si shumë persona të tjerë, ka pikat e forta, si një zonjë politike, por edhe frikërat apo fobitë e mëdha, si një...

Majlinda Bregu “sherr” me të bijën: Nuk gjete dot vend tjetër…

Vajza e ish-deputetes së PD-së Majlinda Bregu, është tepër e komentuar në media, dhe duket se çdo risi në jetën e saj përbën lajm...

Bregu: Çadra i hapi rrugën marrëveshjes se 18 majit

TIRANE– E ftuar në emisionin “Studio e Hapur” në News24, ish deputetja dhe ish ministrja e PD, Majlinda Bregu ka komentuar aktualitetin politik si...

Jeta e re e vajzës së Majlinda Bregut në Belgjikë, ja...

Kejda Ajazi, vajza e ish deputetes së PD-së Majlinda Bregu ndodhet në Belgjikë me studime, sikundër na ka njohur nga fotot e postuara në...

Majlinda Bregu publikon foton me shoqet, ish-ministrja nis dietën?

Majlinda Bregu nuk u kandidua për të qenë pjesë e kësaj legjislature në Kuvendin e Shqipërisë në radhët e Partisë Demokratike sikundër më parë,...

Bregu nxjerr “të palarat” e PD: Nëse një ditë zbardhen ato...

Ish-ministrja Majlinda Bregu përmes një postimi në Facebook ka zbardhur detaje nga koha e negociatave dhe angazhimit të ambasadorëve për votimin e reformës në...

A do t’a pranonte një post nga Edi Rama? Majlinda Bregu...

TIRANE- Në media qarkullonin zëra se ish-ministrja e PD-së, Majlinda Bregu do të kalonte tek Partia Socialiste pasi Rama i kishte ofruar një post...

“Nuk kam asnjë mundësi”, çfarë e mundon Majlinda Bregun?

Ish-deputetja e PD-së, Majlinda Bregu u bë iniciatorja e një projektligji për menaxhimin e komenteve online në portale apo rrjete sociale. Duket se ky...

Majlinda Bregu: Pse PD i humbi zgjedhjet

Ish-deputetja e PD dhe një nga kritiket e kryedemokratit Lulzim Basha, Majlinda Bregu gjatë një interviste për emisionin "5 Pyetje nga Babaramo", komenton humbjen...

Vajza e Majlinda Bregut largohet nga Shqipëria, zbuloni jetën e luksit...

Vajza e deputetet demokrate ka vendosur të largohet nga Shqipëria. Bëhet fjalë për Kejda Iljazin, vajzën e ish deputetes Majlinda Bregu. Ajo ka postuar në...