Home Tags Majlinda Bregu

Tag: Majlinda Bregu

Transformimi i Ballkanit, Bregu: Përgjegjësi e jona, BE-së dhe e ndërkombëtarëve

Nga Majlinda Bregu Hera e fundit që kam marrë pjesë në Friends of Europe ka qenë viti 2011. Kanë kaluar jo pak vite, por kur...

Fitoi postin e rëndësishëm, si e festoi Majlinda Bregu lajmin për...

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu, njoftoi pak ditë më parë në “Facebook”, votëbesimin për pozicionin e Sekretarit të Përgjithshëm të Këshillit të Bashkëpunimuit...

Zgjedhja e Majlinda Bregut në postin e rëndësishëm në BE, reagon...

Pas zgjedhjes së Majlinda Bregut si Sekretare e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, ka ardhur dhe një reagim nga Berisha. I ftuar në emisionin...

Mori postin e rëndësishëm në Këshillin Rajonal, Presidenti i PPE uron...

Presidenti i Partive Popullore Evropiane, Joseph Daul, ka uruar përmes një letre ish-Ministren Majlinda Bregu për zgjedhjen si sekretare e Përgjithshme e Keshillit të...

Majlinda Bregu zbulon telefonatën që mori nga PD-ja: Më ka çu...

Majlinda Bregu, e sapoemëruar në postin e Sekretares së Përgjithshme të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal ka treguar se ka marre nje telefonate per Kuvendin...

Posti i rëndësishëm në BE, Bregu: Më uruan edhe nga PD,...

Ish-ministrja demokrate e Integrimit, Majlinda Bregu shkëputet për të paktën 3 vjet nga politika shqiptare për të drejtuar atë që pas procesit të Berlinit...

Konfirmohet posti i Bregut në Evropë, ja kur e merr zyrtarisht...

Takimi i 10-të Vjetor i Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, mbajtur sot në Brdo pri Kranju, miratoi Raportin Vjetor të KBR 2017/2018 dhe nominimin e...

Majlinda Bregu fitoi postin e rëndësishëm, vajza e saj e uron...

Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më të komentuara në media...

Majlinda Bregu fiton postin e ëndërruar: Faleminderit të gjithëve

"Fituam! Unë fitova garën, por fitorja i takon vendit tim!" - Kështu njoftoi para pak minutash, ish-ministrja e PD, Majlinda Bregu, në rrjetet sociale,...

Majlinda Bregu fiton zgjedhjet në Këshillin Rajonal

Ish ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu ka fituar zgjedhjet për pozicionin e Sekretarit të Përgjithshëm të Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal. Në zgjedhjet e mbajtura pak...