Home Tags Ndahet nga jeta shkrimtari

Tag: Ndahet nga jeta shkrimtari

Ndahet nga jeta shkrimtari i njohur

Eshte ndarë nga jeta në moshën 85 vjeçare shkrimtari izraelit, Aharon Appelfeld, një prej zërave më të rëndësishëm të letërsisë izraelite dhe që i...