Home Tags Pedagoget

Tag: pedagoget

Pedagogët e Elbasanit kërcënojnë studentët, ta harroni diplomën, sa të jemi...

Studentët e Elbasanit denoncojnë se janë përballur me kërcënime nga ana e pedagogëve për shkak të protestës së tyre. Një prej studenteve thotë për Fax...

Elbasan/ Arrestohet dekani i fakultetit, 2 pedagogë dhe 4 sekserë. Hetimi...

Policia e Elbasanit njoftoi se se bashkë tre pedagogët e Universitetit të Elbasanit ka vënë në pranga edhe 3 sekserët që bashkëpunonin me ta...

700 euro për një provim, abuzimet nga pedagogët

Studentët e universiteteve publike në vend, jo rrallëherë detyrohen të paguajnë shuma të konsiderueshme parash kundrejt notës. Abuzimet nga pedagogët vazhdojnë të jenë të pranishme,...

Vjen skandali i radhës ndaj pedagogëve

Thellohet skandali në raport me pedagogët. Pas vonesave me pagat, gjuhës së përdorur nga Kryeministri Edi Rama ndaj trupës elitare të sistemit arsimor në...

Pedagogët paralajmërojnë Nikollën: Do hyjmë në grevë të përgjithshme!

Forumi për Liritë Akademike dhe Autonominë Universitare ka dalë me një deklaratë në përfundim të takimit të djeshëm ku kërkon dorëheqjen e Bordit të...

Skemë e re kualifikimi për mësues e pedagogë

TIRANE- Bashkëqeverisja me qytetarët u zhvendos këtë herë në Gjirokastër ku ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë së bashku me ministrën e Kulturës Mirela...