Home Tags Renea

Tag: Renea

Video/ Gazetari Hoxha plas “bombën”: “Agimi i Artë” po kërkon emrat...

Gazetari Artan Hoxha, të enjten, deklaroi se “Agimi i Artë” dhe grupet ultranacionaliste greke po kërkojnë emrat e skuadrës së RENEA-s që ekzekutuan Kostandin...

Hap zjarr ndaj policisë së Gjirokastrës, RENEA aksion për kapjen e...

GJIROKASTËR – Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në fshatin Bularat të Gjirokastrës, ku një 35-vjeçar ka qëlluar me armë zjarri në ajër,...

RENEA ‘instalohet’ në Shijak, të tjera kontrolle në banesa dhe biznese

RENEA dhe FNSH zbresin sërish në Shijak. Të mbështetur nga Grupi i Posaçëm Operacional dhe policia e Durrësit, Forcat Speciale po kryejnë një tjetër...

FOTOLAJM/ Kjo njësi e forcave RENEA i mbijetoi terrorit FOTOLAJM/ Kjo...

Në ambientet e Repartit Special Renea u zhvillua ceremonia e çertifikimit të Njësisë Operacionale Antiterrorizëm pas përfundimit me sukses të trajnimit bazë të mbijetesës...