Home Tags Rexhep Çeliku

Tag: Rexhep Çeliku

Sot homazhet për mjeshtrin e madh të valles shqiptare, Rexhep Çeliku

Homazhet per nder te mjeshtrit te valles shqiptare, solisti i pare i Ansamblit të Këngëve dhe Valleve, i etiketuar edhe si valletari fluturues do...

Ndahet nga jeta Rexhep Çeliku, homazhet nesër tek Muzeu Kombëtar

TIRANE-Homazhet në ndër të mjeshtrit të madh të valles shqiptare, Rexhep Çeliku, i cili u nda nga jeta në moshën 63-vjeçare do të mbahen...