Home Tags Roland Luçi

Tag: Roland Luçi

“Një xhuxhmaxhuxh politik do të kapë futbollin”, sh-sulmuesi i Kombëtares kritikon...

Ish-sulmuesi i Kombëtares dhe i Vllaznisë, Roland Luçi, ka qenë tepër kritik sa i përket kandidimit të Finos. Ai e quan ndërhyrje në futboll...