Home Tags Shteti shqiptar

Tag: Shteti shqiptar

Ngjarja në Bularat/ Idrizi: Shteti shqiptar në Jug ka rënë

Kreu i Partisë Drejtësi Integrim dhe Unitet, Shpëtim Idrizi, në një lidhje në emisionin të “Pa ekspozuarit” në News 24, ka thënë se ajo...