Home Tags Të arrestuar

Tag: të arrestuar

Bllokimi i rrugës, tre ekstremistë grekë të arrestuar nga policia në...

Policia shqiptare e Shtetit ka arrestuar tre shetats greke, persona të dyshuar si organizatorët e bllokimit të rrugës Gjirokastër – Kakavijë pranë fshatit Bularat,...

Aksidenti me vdekje në Fabrikën e Çimentos, dy të arrestuar, emrat...

Aksidenti me pasojë vdekjen e një punëtori dhe plagosjen e një tjetri në fabrikën e cimentos në Elbasan ka çuar në arrestimet e dy...

Kapen mbi 1 ton marijuanë në Gjermani e Spanjë, mes të...

Të paktën 18 persona janë arrestuar dhe 9 të tjerë janë ndjekur penalisht nga operacionet e zhvilluara nga Guardia Civile në Spanjë dhe Shërbimi...