Home Tags Vdekje

Tag: Vdekje

GREQI/ Qëllohet me armë gruaja shqiptare

GREQI – Një grua shqiptare ka humbur jetën në Greqi në rrethana që janë ende të paqarta. Autoritetet fqinje mendojnë se gruaja është qëlluar me...

Detaje/ U ekzekutua për vdekje, biznesmeni kishte ndërruar emrin

TIRANE– Të tjera detaje zbulohen për ekzekutimin e 64-vjecarit Memli Begalla në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur në parkimin e nëndheshëm të një pallati në...

U hodh nga kati i 8-të i pallatit! Policia jep detaje...

Pak minuta më parë një i ri i moshës 36-vjeçare është hedhur nga një lartësi e konsiderueshme duke gjetur vdekjen e menjëhershme. Policia njofton se...

Ngjarje e rëndë/ U hodh nga kati i tetë i pallatit,...

DURRES-Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e sotme Durrësin, ku një 36-vjeçar është hedhur nga kati i tetë i një pallati, duke gjetur...

Tiranë/ Bie nga shkallet, ndërron jetë 70-vjeçari

TIRANE- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Tiranë, ku një 70-vjeçar ka gjetur vdekjen pasi ka rënë nga shkallët. Burime zyrtare bënë me...

Vlorë/ Një i moshuar gjendet i vdekur në banesë

VLORE- Një i moshuar është gjetur i vdekur në banesën e tij në Selenicë të Vlorës. “BalkanWeb” mëson se viktima është Miti Mitraj dhe...

Denoncimi, vdekja e elekticistit/ E kanë kall për s’gjalli. Kush ja...

Ish-kryeministri Sali Berisha, teksa shpreh ngushëllime për humbjen nga jeta të elektricistit të OSHEE-së në Tropojë Fatjon Hoxha, përcjell mesazhin e një qytetari që...

Moti i keq/ Vdes elektricisti, e zë korrenti

Rreth orës 17:45, në spitalin e Tropojës është dërguar një shtetas pa shenja jete. Menjëherë kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor ku ka...

‘Lamtumirë botë…’! Pas postimit në Facebook, gjendet e vdekur 22 vjeçarja

Një nënë e re është gjendur e vdekur vetëm disa ditë pasi postoi në Instagram fjalët “Lamtumirë botë, po largohem”. 22-vjeçarja simpatike, Mollie Horton, nga...

Itali/ Identifikohet shqiptari që humbi jetën dje në një aksident në...

Ra teksa krasiste pemët, identifikohet shqiptari që humbi jetën në Itali  ku u plagos edhe vëllai i tij. Ngjarja e rëndë ndodhi në rrugën...