Tragjike, ndërron jetë pas një aksidenti ish-mbrojtësi i Partizanit

0

Futbolli shqiptar ka marrë sot, një lajm shumë të trishtë, pasi në moshën 31-vjeçare është ndarë nga jeta, mbrojtësi Arbër Aliu.

Lojtari që e mbylli karrierën te Erzeni, ndëroi jetë ditën e djeshme për shkak të një aksidenti.

31-vjeçari ishte në liqen duke dalë me motor ujë dhe aty ka ndodhur aksidenti, që i mori jetën. Ndërkohë trupi i tij është gjetur me shumë vështirësi. Varrimi do të bëhet ditën e nesërme në orën 11:00.

Aliu në të kaluarën, ka luajtur me Partizanin U-19 dhe ekipin e parë, më pas ka firmosur me skuadra si Kamza dhe Skënderbeu, Turbina dhe Tërbuni.

/PANORAMASPORT.AL/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.