U hodh nga kati i 8-të i pallatit! Policia jep detaje për viktimën

0

Pak minuta më parë një i ri i moshës 36-vjeçare është hedhur nga një lartësi e konsiderueshme duke gjetur vdekjen e menjëhershme.
Policia njofton se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet F.K, i cili është hedhur nga dritarja e banesës së tij, nga kati i nëntë.

Policia njofton se i riu kishte probleme të shëndetit mendor dhe beson se është kjo arsyeja e veprimit të të riut. I riu është hedhur nga dritarja dhe në atë moment nuk ka patur të veshura rroba, përveçse të brendshmeve.

Njoftimi i Policisë:

Durrës.

Informacion paraprak.

Më datë 13.02.2018, në lagjen Nr.6, Durrës është hedhur nga dritarja e banesës së tij, ( kati i 9-të) shtetasi F. K. 35 vjeç, i cili ka ndërruar jetë.

Nga hetimet paraprake dyshohet se shtetasi i mësipërm vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes

Foto u publikua nga JOQ.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.