U ribashkua dhe u nda sërish nga Selena, Justin Bieber në gjendje të rëndë

0

Lajmet për çiftin e famshëm Selena Gomes dhe Justin Bieber janë mjaft të ndjekura, pasi ta ndahen dhe bashkohen me njëri-tjetrin shpesh. E për këtë arsye edhe fansat janë të interesuar të dinë gjithçka rreth tyre.

E pasi u tha se janë ribashkuar e gjithashtu u fotografuan së bashku, përflitet se janë ndarë sërish.

Mediat e huaja shkruajnë se arsyeja e ndarjes së tyre është mamaja e Selenës, e cila që në fillim ka shprehur mospëlqimin ndaj lidhjes së tyre.

Lidhur me këtë “DailyMail” raporton se nuk është kjo arsyeja e ndarjes së çiftit, por problemet midis tyre.

Këtë të hënë ylli i popit Justin është fotografuar në një gjendje emocionale shumë të keqe në Los Angeles.

Ai shihet duke fshehur fytyrën me duar ndërsa pret në makinë babain e tij.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.