Home Politike Vazhdon tkurrja e LSI-së, 5 këshilltarë të Lezhës bashkohen me PS

Vazhdon tkurrja e LSI-së, 5 këshilltarë të Lezhës bashkohen me PS

0

Pesë këshilltarë të Bashkisë Lezhë janë larguar nga forcat politike që përfaqësoni dhe janë bashkuar me Partinë Socialiste.

Mësohet se 3 këshilltar të Lëvizjes Socialiste për Integrim dhe dy të partive të tjera të vogla, kanë vendosur që të largohen nga forcat politike që përfaqësonin dhe ti bashkohen Partisë Socialiste.

Vendimi i tyre u bë publik përmes një deklarate të përbashkët për mediat nga selia e Partisë Socialiste.

Emrat e këshilltarëve që iu bashkuan PS

Ferdinad Ndoj LSI

Hasan Muça LSI

Agim Doda LSI

Ndrek Gazulli PAK

Erind Ndreca G-99

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.