VIDEO/ E konfirmuan më në fund: Jonida dhe Romeo puthen live në emision

0

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj kanë qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit për shkak të lajmeve se ata janë në një lidhje.

Dyshja janë fotografuar shpesh në vende të njejta dhe madje pak ditë më parë u publikua një video ku çifti shfaqeshin duke kaluar momente romantike në pishina.

Të enjten në Tring fillon emisioni më i ri “3-shat” të cilin do e drejtojë Bora Zemani dhe binjakët Romeo dhe Donald Veshaj.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.