Video/ Fevziu akuza të rënda Nokës: I shkruani fshehurazi Xhafës, bëni pazare

0

Përplasja Fevziu-Noka pas aktit të paprecedentë ku Blendi Fevziu i mbylli mikrofonin deputetit demokrat Flamur Noka që të mos replikonte me Ulsi Manjën, bëri shumë jehonë.

Por jo për thelbin e saj.

Fevziu në ulërima e sipër lëshoi një akuzë shumë të fortë ndaj Flamur Nokës dhe opozitës duke thënë se kishte mesazhe që këta të fundit i dërgonin fshehurazi Fatmir Xhafës, për pazare.

Noka ka këmbëngulur që gazetari Fevziu t’i publikonte por drejtuesi i emisionit ka vazhduar me reklama duke lënë një akuzë në ajër.

Ja akuzat dhe replikat në Opinion:

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.