VIDEO/ Ironia e Julian Dedës: Direkt pas kësaj interviste erdhi opozita e më vuri tritol

0

Aktori i njohur i humorit, Julian Deda ka zgjedhur të ironizojë ditën e sotme deklaratat e Edi Ramës se tritolin në shtëpinë e Xhisiela Malokut e ka vënë opozita.

Në fakt edhe kjo e fundit, u shpreh se ndihej e rrezikuar nga opozita.

Julian Deda ka bërë publike në faqen e tij në Facebook, një prej aktrimeve të tij të fundit, ku shfaqet si i penduar në media, pasi kishte bërë një denoncim.

Deda e shoqëron videon edhe me shënimin e mëposhtëm:

‘Direkt pas kësaj interviste erdhi opozita dhe me vuri tritol të shtepia e gjyshit’.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.