Home Aktualitet Video/ Ministrja shqiptare filmohet në momente të sikletshme

Video/ Ministrja shqiptare filmohet në momente të sikletshme

0

Ministrja e Integrimit te Kosoves, Dhurata Hoxha eshte filmuar ne Kuvend ne nje situate turperuese, teksa ha thonjte dhe i hedh poshte tavolines. Gjithcka ka ndodhur gjate nje seance plenare te Kuvendit te Kosoves, gjate interpelances rreth vdekjes së aktivistit të VV-së, Astrit Deharit.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.