Home Bota VIDEO: Një centimetër larg vdekjes

VIDEO: Një centimetër larg vdekjes

0

Ky është momenti tronditës kur një çiklist shpëton për një fije floku pa u shtypur nga treni.

Video e filmuar në Holandë, tregon çiklistin teksa priste qe të kalonte treni dhe më pas kalon tek shinat pa menduar se në atë moment do të kalonte një tren tjetër.

Teksa shikon trenin që po i vinte drejtpërdrejtë i riu ecën më shpejt dhe shpëton mrekullisht. (TemA)

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.