Home Politike VIDEO/ Protesta e studentëve para Ministrisë së Arsimit

VIDEO/ Protesta e studentëve para Ministrisë së Arsimit

0

Studentët e Universiteteve Publike e kanë vijuar protesten. Pas bashkimit të studenteve nga të gjithë fakultetet dhe marshimit të tyre në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’, studentët kanë mbërritur tek godina e Ministrisë së Arsimit. Përveç Tiranës, protestohet edhe në Universitetet e Durrësit, Elbasanit, Korçës. Në Shkodër nuk protestohet sot, por është parashikuar të protestohet nesër në orën 11:00.

Protesta e studentëve para Ministrisë së Arsimit

Posted by Gazeta Koha Jone on Thursday, December 6, 2018

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.