VIDEO/ Shoqja e ngushtë hedh nga ura 16 vjeçaren, ja pamjet e rënda

0

Një vajzë 16 vjeçare është me fat që ka arritur të mbijetojë pasi një shoqe e saj e shtyu atë nga një urë mbi 18 metra të lartë, edhe pse ajo thoshte vazhdimisht “jo”.

Jordan Holgerson u kap në kamera tejet nervoze buzë “Moulton Falls” në lumin Lewis në Yacolt, Uashington para se miku i saj ta shtynte drejt ujit.

Ajo u dëgjua duke u thënë miqve të saj “jo” dy herë në video, por grupi e detyroi të hidhej.

Jordan pësoi lëndime të shumta dhe është ende në spital pasi ka rënë në ujë.

Ajo pësoi pesë brinjë të thyera dhe një lëndim të fortë në mushkëritë e saj.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.