Home Sport VIDEO/ Show në stërvitjen e Brazilit, miell dhe vezë në kokën e...

VIDEO/ Show në stërvitjen e Brazilit, miell dhe vezë në kokën e Coutinhos

0

“Birthday Boy”! Kjo ka qenë dita e Philipe Coutinhos, i cili ka festuar sot ditëlindjen e tij të 26-të, dhe kjo ditëlindje e ka gjetur atë të mbuluar me miell dhe me vezë.

E gjitha kjo skenë ka ndodhur gjatë stërvitjes së lojtarëve brazilianë.

Ka qenë Neymar i pari që vrapon në drejtim të Coutinhos dhe i lëshon miell atij.

Më pas ka qenë radha e Gabriel Jezus që të thyente një vezë mbi kokën e tij.

Nuk munguan të qeshurat nga shokët e tjerë te skuadrës dhe kjo në një farë mënyre ka larguar presionin që ekipi brazilian ka nga Botërori.

Neymar eggs birthday boy Coutinho

Confederação Brasileira de Futebol celebrated Philippe Coutinho's birthday by covering the FC Barcelona star in eggs, flour and milk, but Marcelo M12 helped him get his own back on Neymar Jr…. 🍳😂

Publicado por FIFA World Cup em Terça-feira, 12 de junho de 2018

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.