VIDEO/ Xhaka boooom, çfarë super goli ka shënuar

0

Arsenali ka përmbysur rezultatin e pjesës së parë kundër Crystal Palace me dy gola të shpejtë të shënuar në minutat 51 dhe 56, ku goli i parë u shënuar nga Granit Xhaka në goditje dënimi.

Nëse arrin fitore kjo do ishte fitorja e 12 radhazi për ‘topçinjtë’.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.