Home Sport VIDEO/ Zhbllokohet ndeshja në Shijak, Tirana kalon në avantazh

VIDEO/ Zhbllokohet ndeshja në Shijak, Tirana kalon në avantazh

0

Pas 28 minutash lojë Tirana kalon në avantazh 1-0 përballë Teutës.

Hasani kroson bukur nga këndi, topi i shpëton portierit Hidi, përplaset në shtyllë dhe devijohet nga Shkalla duke përfunduar në rrjetë.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.