Zbulohen datat kur do të mbahet ‘Kënga Magjike’

0

Këtë vit është edicioni i 20-të i festivalit të “Këngës Magjike”, ku këngëtarët garojnë me njëri-tjetrin për çmimet e shumta dhe vendin e parë.
Faqja zyrtare e “Këngës Magjike” në Instagram ka bërë të ditur së fundmi datat kur do të mbahet edicioni i 20-të.

“Ne Pallatin e Koncerteve, ne datat 5 dhe 6 dhjetor jane netet gjysmefinale te Kenga Magjike, edicioni 20-te. Data 8 dhjetor do te jete edhe finalja e madhe e Festivalit. Biletat i gjeni prane Pallatit te Koncerteve” – është njoftuar në rrjetin social instagram.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.