Zbulohet arsyeja, ky është djali që i futi në sherr Beatrixin dhe Anxhelinën

0

Ishte ditëlindja e Anxhelinës që zbuloi se midis dy kushërirave nuk ishin më marrëdhëniet e mëparshmë.

Kështu që ditën e djeshme u përhap me shpejtësi lajmi se Beatrix dhe Angjelina nuk flasin pas një sherri mes tyre.

Ato as nuk e ndjekin më njera tjetrën në rrjetet sociale.

Burime për ‘Iconstyle’ bën të ditur se shkak është grimieri i njohur Ariel.

Arieli është i njohur në SHBA dhe njihet për miqësinë me familjen Kardashian, kështu që Beatrix i ka kërkuar atij ta ndihmojë për ti hapur mundësinë të reja për në Los Angeles.

Kjo gjë nuk i ka pëlqyer Anxhelinës e cila është mikeshë e ngushtë më Arielin dhe qëndrojnë prej vitesh në një shtëpi me të prej kohësh.

Kështu mes dy kushërirave raportet janë prishur.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.