Home ShowBiz Zbulohet çmimi marramendës i orës së Elisa Spiropalit

Zbulohet çmimi marramendës i orës së Elisa Spiropalit

0

Faqja e njohur në facebook “Lolita” njihet për postimet thumbuese ndaj qeverisë aktuale dhe për më tepër ndaj Elisa Spiropalit.

Pas makinës së saj luksoze, kjo faqe ka fiksuar një tjetër aksesor të Spiropalit, orën luksoze që mban në dorë. Çmimi real i orës është 3 mijë paundë.

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.