Zbulohet ish-e dashura e Rita Orës

0

Të premten që shkoi Rita Ora pranoi se ishte biseksuale dhe ishte pikërisht dita që lançoi këngën e titulluar “Girls” dedikuar komunitetit LGBTI.

Gjatë këngës dëgjohet fraza:

Unë dua vetëm të puth vajza.”
Për këtë frazë këngëtarja me origjinë shqiptare tha se ishte më e sinqertë që kishte përdorur ndonjëherë.

Megjithatë, me sa duket Rita Ora e ka për një vajzë në veçanti këtë këngë.

Është tabloidi britanik “The Sun”, i cili shkruan se Cara Dalevine është vajza që ka bërë Rita Orën të mendojë edhe për seksin e njëjtë.

Rita Ora dhe modelja me famë botërore e kanë pranuar prej kohësh miqësinë mes tyre, megjithëse askush nuk ka mësuar detaje tjera rreth “miqësisë” së tyre.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.