Home Sport Zhgënjen Flamurtari, humb miqësoren e parë në Turqi

Zhgënjen Flamurtari, humb miqësoren e parë në Turqi

0

Flamurtari ka zhgënjyer në miqësoren e parë të luajtur në Turqi, edhe pse përballë nuk kishte ndonjë kundërshtar shumë të fortë. Ndeshja nisi në orën 11:00 dhe u mbyll me fitoren 1-0 të turqve të Erzurumsporit.

sde

Faqja e klubit nuk ka dhënë shumë informacion mbi këtë takim, por mësohet se trajneri Duro ka provuar shumë lojtarë në këtë miqësore. Takimin e radhës, Flamurtari do ta luajë ndaj ekipit nga Kazakistani, Aktobe.

ddf

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.