Home ShowBiz Zhgënjen Luana, edhe te dentisti me make up

Zhgënjen Luana, edhe te dentisti me make up

0

Luana Vjollca është një ndër moderatoret shqiptare që kujdeset më shumë për pamjen e saj të jashtme.

Nuk na ka rastisur asnjë herë që ta shohim të pa grimuar. Për të na është krijuar ideja se edhe tek marketi i lagjes nuk shkon pa make-up.

Kështu ajo këtë herë është shfaqur të dentisti, dhe ka pozuar duke buzëqeshur.

Por duket se Luana edhe atje, nuk ka shkuar pa makeup.

Gjithsesi moderatorja duket e veshur shumë thjeshtë dhe tërheqëse si gjithnjë.

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.