18-vjeçari nga Polonia ndërron jetë në pishinën e një hoteli në Vlorë

0 35

Një i ri nga Polonia ka ndërruar jetë në pishën e një hoteli, ku po pushonte me familjen në Vlorë.

Sipas burimeve paraprake, mësohet se 18-vjeçari ka qenë duke notuar në pishinë. Prindërit kanë dalë të konsumojnë një cigare dhe kur janë kthyer e kanë gjetur djalin në fund të pishinës.

Kur ka mbërritur ambulance, i riu nuk ka shfaqur shenja jete.

Leave A Reply

Your email address will not be published.