Aktorja habit me deklaratën: Roli në “American Pie” më dha më shumë kënaqësi se sa famë

0 33

Jennifer Coolidge ka zbuluar se ka fjetur me 200 burra për shkak të rolit të saj në filmin e vitit 1999 “American Pie”.

60-vjeçarja rrëfeu për Variety se “American Pie” i dha asaj më shumë kënaqësi sesa thjesht famë.

“Kishte shumë përfitime nga të realizuarit e atij filmi. Janë rreth 200 njerëz me të cilët nuk do kisha fjetur kurrë.”

Megjithatë pranoi se roli në The White Lotus i dha asaj më shumë besim.

“Gjëja më e trishtuar në jetë është se ju thjesht merrni vendime për veten tuaj”, tha ajo për Variety. “Nëse nuk marr role të shkëlqyera, arrij në përfundimin se njerëzit mendojnë se jam i paaftë për këtë. Dhe pastaj marr vendimin se jam i paaftë për këtë. Në fakt duhet të kesh një Mike White që vjen dhe të thotë “Unë mendoj se mund ta bësh këtë”.”

Leave A Reply

Your email address will not be published.