Baba për herë të dytë, MC Kresha zbulon gjininë e bebit

0 39

Reperi MC Kresha do të bëhet baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij, Erzina është sërish shtatzënë.

Pak ditë më parë në rrjet qarkulluan lajme se ajo është në pritje të një djali dhe kjo është shumë e vërtetë. Këtë e ka konfirmuar vetë Kresha, teksa ishte i ftuar në emisionin e Dajana Shabanit, “D-Night”.

“Jemi në pritje të një djali tani së shpejti”- tha ai.

Leave A Reply

Your email address will not be published.