Basha: Do t’i japim fund tiranisë së korrupsionit dhe modeleve të së shkuarës

0 48

Lulzim Basha ka dhënë një mesazh përmes rrjeteve sociale, ku ka postuar pamje nga takimi i zhvilluar në Kurbin një ditë më parë.

“Qëndrojmë në krah të njëri-tjetrit, plot besim dhe shpresë për Shqipërinë dhe të ardhmen e saj, që do ta ndërtojmë në aleancë me qytetarët, për t’i dhënë fund tiranisë së korrupsionit dhe modeleve të së shkuarës, që e kanë lënë këtë tokë të bekuar në vendnumëro.  Zgjedhim Të Ardhmen”, shkruan Basha në FB.

Leave A Reply

Your email address will not be published.