Blendi Fevziu nis plazhin në mes të dimrit (FOTO)

0 254

Ditët plot me diell kanë joshur jo pak pushuesë që ti drejtohen bregdetit, kjo për të parë një peizazh ndryshe nga ditët gri që mbizotërojnë në dimër.

Gazetari Blendi Fevziu kësaj jave ka vendosur të eksplorojë jugun e Shqipërisë, ku ka postuar disa foto nga Gjirokastra dhe më pas është nisur drejt Sarandës.

Fevziu ka pozuar në Instagram tek plazhi i “VIP-ave“, Kep Merli, ku mesa duket nuk iu ka rezistuar dot ujërave të kaltra të Jonit.

Ai ka marrë me vete edhe rrobat e banjës, dhe ka hyrë në det. “Të lahesh në det më 7 shkurt”,-shkurt Fevziu, ku njofton një eksperiencë të guximshme, në ujërat e ftohta të jugut.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu)

Leave A Reply

Your email address will not be published.