Cardi B provokon me këngën e re, kërcim dhe puthje me vajza (VIDEO)

0 144

Gati gjashtë muaj pasi “theu” rrjetin me Wap dhe iu kundërpërgjigj të gjithë komentuesve konservatorë, Cardi B rikthehehet me një këngë të re. Koha për të ngritur duart dhe shpirtrat, sepse Cardi B publikoi këngën e re “Up”. Veshje shumëngjyrëshe dhe ekstravagante, lëvizje sensuale dhe puthje shfaqen nga fillimi në fund të videoklipit.

Cardi nuk lejoi që kritikët të shkonin tek ajo, sepse ajo e rrit seksualitetin duke mirëpritur disa valltarë në disa skena me avull të filmuara brenda një guaskë deti gjigante.

“Up” vjen pas “Wap”, një bashkëpunim me Megan Thee Stallion që festoi seksualitetin femëror dhe shoqërohej me n jë videoklip të mbushur me femra të famshme dhe të suksesshme. Fansat kanë pritur me padurim surprizën e radhës dhe Cardi është gati të rindezë rrjetet sociale.

Leave A Reply

Your email address will not be published.