Covid-19 shuan çiftin, njëri tek Infektivi e tjetri tek Shefqet Ndroqi. Osmani: Ishin dy ëngjëj

0 121

Jetën e humbura ka Covid-19 kanë histori të trishta. E tillë është edhe kjo që na ka rrëfyer moderatorja Albana Osmani. Burrë e grua, janë ndarë nga jeta brenda të njëjtës ditë pasi kanë humbur betejën me Covid-19, njëri tek spitali Infektiv dhe tjetri tek Shefqet Ndroqi.

Çifti në të shkuarën janë bërë pjesë e nismës “Ti je një luledielli”, e themeluar nga Osmani, aty ku duket se bukuroshja e ekranit është njohur me dashurinë e tyre.

“Ata ndërruan jetë të dy në të njëjtën ditë. Njëri në QSUT, tjetri tek Shefqet Ndroqi. Ata ishin thjesht dy ëngjëj. U prehshi në paqe. Kaq shumë u deshën në tokë sa dhe në qiell shkuan në të njëjtën ditë”,-shkruan Osmani.

Leave A Reply

Your email address will not be published.